Підготовка до ЗНО

Відео Підготовка до ЗНО  Kozak UA 4/81



ЗНО 2019





Історія України. Характеристика сертифікаційної роботи

Таблиця дат з історії України згідно з програмою ЗНО

Для вступу  у вузи:

Таблиця переведення  бали  шкільного атестату у бали 100-200

ЗНО-2017       Історія України

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА СЕРТИФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ 2017 РОКУ

Зміст роботи визначено Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з історії України для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти, затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України від 03.02. 2016 р № 77.

Загальна кількість завдань роботи – 60.

На виконання роботи відведено 150 хвилин.

Робота складається з двох частин.

Частина 1 «Історія України ХХ – початку ХХІ ст.» містить 30 завдань різних форм.

Відповіді на ці завдання позначаються та записуються в бланку відповідей А.

Увага!

Результат виконання завдань частини 1 буде зараховуватися як результат державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року (за вибором випускника)

Частина 2 «Історія України від найдавніших часів до кінця ХІХ ст.» містить 30 завдань різ-них форм. Відповіді на ці завдання позначаються та записуються в бланку відповідей А.

Увага!

Результат виконання завдань частин 1 і 2 буде використовуватися під час прийому

 до вищих навчальних закладів

Сертифікаційна робота з історії України складається із завдань чотирьох форм:

1.      Завдання з вибором однієї правильної відповіді (№ 1–23*, 31–53).

Завдання складається з основи та чотирьох варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей А.

2.      Завдання на встановлення відповідності («логічні пари») (№ 24–26*, 54–56).

Завдання складається з основи та двох стовпчиків інформації, позначених цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Виконання завдання передбачає встановлення відповідності (утворення «логічних пар») між інформацією, позначеною цифрами та буквами. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.

3.      Завдання на встановлення правильної послідовності (№ 27*, 28* і 57, 58).

Завдання складається з основи та переліку подій (явищ, фактів, процесів тощо), позначених буквами, які потрібно розташувати в правильній послідовності, де перша подія має відповідати цифрі 1, друга – цифрі 2, третя – цифрі 3, четверта – цифрі 4. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Г) у таблиці бланка відповідей А.

4.      Завдання з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповіді (№ 29*, 30* і 59, 60).

Завдання складається з основи та семи варіантів відповіді, позначених цифрами, серед яких лише три правильні. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і записав три відповіді (цифри) у бланку відповідей А.
Увага!

* – завдання з історії України ХХ – початку ХХІ ст., результат виконання яких буде зараховуватися як результат державної підсумкової атестації.


 Схеми нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи з історії України:

1. Завдання з вибором однієї правильної відповіді оцінюється в 0 або 1 бал:
1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.
2. Завдання на встановлення відповідності («логічні пари») оцінюється в 0, 1, 2, 3 або 4 бали: 1 бал – за кожну правильно встановлену відповідність («логічну пару»); 0 балів за будь-яку «логічну пару», якщо зроблено більше однієї позначки в рядку; 0 балів за завдання, якщо не вказано жодної правильної відповідності («логічної пари»), або відповіді на завдання не надано.
3. Завдання на встановлення правильної послідовності оцінюється в 0, 1, 2 або 3 бали 3 бали, якщо правильно вказано послідовність усіх подій; 2 бали, якщо вказано першу й останню події; 1 бал, якщо вказано або першу, або останню подію; 0 балів за будь-яку правильно вказану подію, якщо зроблено більше однієї позначки в рядку; 0 балів за завдання, якщо неправильно вказано першу й останню події, або відповіді на завдання не надано.
4. Завдання з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповіді оцінюється в 0, 1, 2 або 3 бали: 1 бал – за кожен правильно
вказаний варіант відповіді (цифру) із трьох можливих; 0 балів, якщо не вказано
жодного правильного варіанта відповіді (цифри), або один варіант відповіді
(цифра) вказано тричі, або відповіді на завдання не надано. Порядок написання
цифр значення не має.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з історії України, – 94.


Сайти про ЗНО:
·        УЦОЯО - http://testportal.gov.ua


Загальна характеристика сертифікаційної роботи з історії України  http://testportal.gov.ua/files/tests/Har_2017_hist.pdf

 

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з історії України  http://testportal.gov.ua/prepare_hist_2017/


·        Регіональний центр - http://zno-kharkiv.org.ua

·        Обласний центр - http://www.soippo.edu.ua

·        Особливості ЗНО-2017 - http://zno-kharkiv.org.ua/zno-2016/osoblivost-zno-20162.php

·        Календар ЗНО-2017 - http://zno-kharkiv.org.ua/zno-2016/kalendar-zno-2016.php

(Строк виконання; - Розміщення на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання запрошень-перепусток для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні;
-         Проведення зовнішнього незалежного оцінювання (02.06.2017 - історія України);
-         Розміщення на офіційному веб-сайті УЦОЯО правильних відповідей до завдань сертифікаційних робіт (06.06.2017історія України);
-         Установлення порога "склав/не склав" та визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання:( до 16.06.2017 - історія України);
-         Розміщення на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання результатів зовнішнього незалежного оцінювання: (до 19.06.2017 -  історія України);
-         Передавання загальноосвітнім навчальним закладам відомостей результатів державної підсумкової атестації в електронному вигляді:( до 19.06.2017 - історія України)


·        Тести ЗНО онлайн з предмета «Історія України» - http://zno.osvita.ua/ukraine-history/

·        Пробне ЗНО - http://zno-kharkiv.org.ua/probne2017/probne-2017.php

·        Особливості пробного ЗНО - http://zno-kharkiv.org.ua/probne2017/nstrukczya-po-reestracz-na-probne-zno-2016.php

·        Нормативні документи  ЗНО за 2017 рік - http://zno-kharkiv.org.ua/docs/za-2017-rik.php




ЗНО - 2016

Персоналії

Архітектура

Підготовка до ЗНО – Школа знания

Онлайн-тести ЗНО -


Немає коментарів:

Дописати коментар